Соціум Фото

У Хриплині горить ліс під високовольтними лініями (ФОТО, ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
До осередку вогню зміг проїхати лиш пожежний трактор Хриплина зпрацівниками міської рятувально-аварійної служби (МАРС).

Про це повідомив Олег Лемчак,  заступник начальника МАРС‘у.

“І знову Хриплин в епіцентрі вогняного лиха. Горить ліс під 2-ю. і 3-ю. високовольтними лініями”, – написав Олег Лемчак у мережі.

Нагадаємо, з початку року більш як 500 разів рятувальники виїжджали на гасіння сухої трави в області. Вони зазначають, кількість повідомлень про підпал сухостою з кожним днем тільки збільшується. У цьому році вже траплялися випадки, коли через спалювання сухої трави займалися господарські будинки .

Posted by Oleg Lemchak on 2019 m. kovo 24 d., sekmadienis

Рятувальники просять мешканців Прикарпаття не палити суху траву. Надзвичайники нагадують, навмисний підпал сухої трави є адміністративним правопорушенням та карається штрафом до 340 гривень.

Неконтрольоване займання сухого листя та трави може спричинити загоряння дерев’яних опор, нагрівання проводу і, як наслідок, обриву проводу.

При спаленні сухостою існує реальна загроза лісових пожеж і загорання житлових будинків. Дим від вогнищ в туманні дні може утворювати смог і надовго зависати у повітрі. В цьому випадку погіршується видимість на дорогах, що призводить до збільшення частоти ДТП, аварій. Окрім того, попадаючи у легені, дим викликає суттєве погіршення здоров’я людини.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

 

Comments are closed.