Соціум

У готелі в Яремче отруїлися 11 дітей, – п’ятеро госпіталізовані

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У вівторок, 10 липня, одинадцятеро дітей, які відпочивали у готелі “Водоспад” в Яремче, доставили до лікарні з отруєнням.

Група відпочивальників у складі 78 осіб, з яких 65 діти, приїхали у готель “Водоспад” 2 липня. А вже 10 липня близько 23:00 до Яремчанської міської лікарні звернулось 11 дітей. У них була загальна слабкість, блювота, пронос, підвищення температури. Госпіталізовано п’ятеро дітей, пише Курс.

У всіх хворих попередній діагноз “гострий гастроентероколіт”. Стан хворих розцінюється як задовільний, легкого ступеня важкості.

В головному управлінні Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області створена комісія з метою розслідування факту, яка проводить санітарно-епідеміологічне обстеження об’єкта з відбором проб харчових продуктів, води та змивів з обладнання для лабораторного дослідження.

Встановлено, що заклад не був включений до переліку дитячих відпочинково-оздоровчих закладів Івано-Франківської області та не перереєстрований в Реєстрі потужностей операторів ринку харчових продуктів, а також не перевірявся впродовж останніх чотирьох років.

Ситуація перебуває під контролем Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.