Люди Соціум

У Франківську забудовник програє суди проти активістів, які намаються зупинити забудову на Хіміків-Тролейбусній

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
“Вертикаль” подала позови до Олексія Себра, Лесі Кінаш, Степана Прокіпчина та Надії Патерин. Приводом для позову стали дописи у соціальних мережах та виступи на зустрічах, де люди відстоювали право на сквер замість багатоповерхівок.

Як йдеться в ухвалах Івано-Франківського міського суду, позивач на засідання не з’являється та не повідомляє про причини неявки. Тому на підставі п. 3 ч. 1 ст. 257 ЦПК України суд позови до Степана Прокіпчина та Надії Патерин залишив без розгляду. Ще дві справи поки розглядають, пише Курс.

Нагадаємо, на початку червня минулого року невідомі люди почали робити ямки для зведення будівельного паркану на невеликій ділянці впритул до 24 школи і нової дороги до дитячого садка «Вишиванка». Місцеві мешканці занепокоїлися, та почали виясняти ситуацію.

Читайте: На Тролейбусній почали ставити паркан під будівництво, – керівник обіцяв відкласти роботу до 16 липня

Виявилося, що ще у 2012 році міська влада віддала цю землю обласному управлінню Служби безпеки. Вони уклали угоду з БК «Вертикаль», яка намірилася збудувати на цьому маленькому клаптику землі дві десятиповерхівки по два під’їзди кожна.

Згодом, учасники акції влаштували біля міської ратуші флешмоб – вишикувались перед ратушею одягнувши медичні маски розмальовані чорними хрестами. Кажуть, це означає, що вони не будуть мовчати, як цього хоче забудовник. Адже деякі мешканці мікрорайону вже отримали позовні заяви від БК “Вертекаль” за пости у соцмережі Fecebook, які, нібито, нашкодили іміджу компанії.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.