Соціум

У Франківську є приблизно 1100 безпритульних собак, – їх стерилізують і чіпують

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Комунальне підприємтство “ТПВ Полігон” планує зменшити кількість безпритульних тварин в Івано-Франківську та забезпечити їм комфортне співіснування поряд з людиною. Про це повідомили у четвер, 14 лютого, на засіданні виконавчого комітету франківської міськради.

18 квітня 2017 року ГО «Міжнародні системи реєстрації» та Івано-Франківська міська рада підписали меморандум про співпрацю з метою обліку та контролю за популяцією тварин в місті. Комунальне підприємство «Полігон ТПВ» закупило електронні мітки для тварин (чіпи) та сканери, що дало можливість використовувати систему ідентифікації тварин animal-id.info.

У 2017 році прочіпували 54 тварини, у 2018 році – 123 тварини.

Всього у Франківську налічується приблизно 1120 безпритульних собак. З них лише 6,1% цуценят, що вказує на те, що в Івано-Франківську зменшується кількість безпритульних собак.

Також, дані підрахунку, який проводив “ТПВ Полігон” показали, що 8% собак потенційно мають власника, тому це свідчить про те, що багато франківців випускають своїх улюбленців гуляти без нагляду. Якщо пес не стерилізований, це теж сприяє росту популяції.

КП “ТПВ Полігон” стерелізує безпритульних собак. Кількість простерилізованих тварин за 2017 рік склала 592 тварини, а у 2018 року – 573 тварини.

Також підприємтво співпрацює з благодійною організацією «Благодійний фонд «Дім Сірка» та громадською організацією  «Івано-Франківському обласне Товариство Захисту тварин» в селі Павлівка. В 2017 році їм передали будівельний вагончик  та матеріали для облаштування притулку на суму 175 тис. грн., а також корми для собак та котів на суму 10 тис. грн.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.

Comments are closed.