Соціум

У Франківську визначили переможців чергової грантової хвилі від Urban Space 100

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У суботу, 26 січня, відбулися чергові загальні збори співзасновників громадського ресторану Urban Space 100. Визначали переможців чергової грантовї хвилі. Сума до розподілу на проекти із розвитку Івано-Франківська — 317 822 грн.

Фінансування отримали сім проектів на загальну суму 169 870 грн. Решту грошей – 147 952 грн – перенесли на наступний ґрантовий сезон, пише “Репортер” з посиланням на платформу “Тепле місто”.

Отже, які проекти отримали грантову підтримку цього разу:

Мультимедійна класика – 35 016 грн

Мета проекту – створити онлайн-платформу, що дозволить читачам взаємодіяти з літературними текстами через суміжні медіа. Це буде онлайн-публікація знакового для світової літератури твору – «Джакомо Джойс» Джеймса Джойса, що поєднає анімовану графіку, музичний супровід (спеціально створений), інтерактивні можливості.

Будь помітним! Збережи життя! – 20 000 грн

Проект спрямований на зменшення кількості випадків ДТП і травматизму за участю пішоходів та велосипедистів (за підтримки ГО, медуніверситету, управління патрульної поліції). У рамках проекту заплановані: друк постерів і пам’яток, проведення роз’яснювальних заходів (із залученням студентів).

Urban Space Radio: радіомарафон – 16 300 грн

“Нуяктобісказати” – це освітні радіомарафони, які мають на меті порушувати теми, які вважаються незручними. Марафон триває чотири години у прямому ефірі. Це буде третій марафон, його тема – гроші (психологія бідності, гроші та сім’я, криптовлюта, власна справа тощо).

Бізнес-мікроінкубатор – 22 000 грн

Проект має на меті підготувати та змотивувати до успішного ведення власної справи 12 учасників; забезпечити вільне користування обладнанням у коворкінгу тим, хто потребує (мами з малими дітьми, ВПО, студенти, ін.); залучити до проекту відвідувачів простору ВДОМА. Інкубатор націлений на розвиток мікробізнесу, забезпечення менторської підтримки учасникам.

Літня наукова школа – 16 000 грн

Назва школи – «Перспективи в біомедицині з наголосом на імунотерапії раку». Ґрантові кошти будуть спрямовані на надання тревел-грантів найкращим аплікантам з усієї України (студентам-магістрантам і аспірантам медико-біологічного напряму). Це дозволить майбутнім фахівцям ознайомитись із досвідом німецьких дослідників, які братимуть участь у школі.

Шкільна баскетбольна ліга “Помаранчевий м’яч” – 35 054 грн

У рамках проекту заплановано провести третій та четвертий (фінальний) тур Ліги, а також інформаційну кампанію “Живи спортом сьогодні!” у школах міста, ЗМІ та соцмережах. Це сприятиме підвищенню інтересу школярів міста до баскетболу, формуванню у них філософії здорового способу життя.

«Навчання поза стінами» в рамках Нової Української Школи – 25 500 грн

Проект передбачає адаптацію існуючих практичних елементів «навчання поза стінами» до стандартів НУШ та розробку tools (проектів, активностей, завдань) для трьох тем інтегрованих уроків та мінімум трьох галузей Держстандарту. Це сприятиме поширенню інформації про переваги впровадження елементів outdoor learning у першому класі НУШ серед учителів молодших класів Івано-Франківська.

Включно з цими проектами Urban Space 100 за весь час існування підтримав уже 91 проект.

Наступні загальні збори відбудуться наприкінці квітня , а подавати заявку на ґранти можна з 15 березня до 15 квітня.

Із правилами подачі заявки на ґрант від Urban Space 100 можна ознайомитись за посиланням.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.

Comments are closed.