Соціум

У Франківську ремонтують медзаклади (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
В Івано-Франківську тривають ремонти у медичних закладах.

Зокрема, ремонтують дитячу клінічну лікарню, перинатальний центр, міську лікарню № 1, пише пресслужба міського голови.

У міській дитячій клінічній лікарні паралельно йдуть ремонти у педіатрично-соматичному відділенні №1 і 2, клініко-діагностичній лабораторії, розпочали ремонт у приміщенні приймальні. Недавно завершили оновлювати катамнестичний кабінет.

У міському перинатальному центрі йде капремонт приміщень, поверх за поверхом. Зараз взялись за підвал акушерського корпусу, замінюють мережі. Нещодавно в закладі відкрили відділення інтенсивної терапії для новонароджених. Йдуть роботи в приймальному покої акушерського відділення.

У міській лікарні №1 на вулиці Матейка оновлюють палати й хірургічні блоки травматологічного та хірургічного відділень, приміщення лабораторії. А в центральній міській клінічній лікарні на Мазепи, триває капремонт урологічного та ревматологічного відділень. У фізіотерапевтичному відділенні ремонтують вентиляційну систему, в терапевтичному відділенні №2 замінюють вікна. Також ремонтують підвісну стелю відділення невідкладної медичної допомоги, облаштовують територію біля харчоблоку.

В міській поліклініці №5, що на Привокзальній, нещодавно відкрили капітально відремонтоване хірургічне відділення та рентген-кабінет. Зараз в поліклініці замінюють електромережі, встановлюють протипожежну сигналізацію, ремонтують денний стаціонар. А в міській дитячій поліклініці триває капремонт педіатричного відділення №1.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.

Comments are closed.