Соціум

У Франківську пропозиції до нового генплану прийматимуть до 26 серпня

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Департамент містобудування, архітектури та культурної спадщини презентував новий генеральний план міста.

У четвер, 26 липня, розпочалася процедура розгляду та врахування пропозицій із внесення змін до генерального плану Франківська.

Ознайомитися з проектом можна в робочі дні з 8-00 по 16-00 в Департаменті містобудування, архітектури та культурної спадщини за адресою вул. Незалежності, 9,  каб. 504 (5 поверх). Пропозиції реєструють в каб. 501 до 26 серпня.

Основне креслення генплану можна побачити в холі міської ради, що на Грушевського, 21, на 1-му поверсі і в холі Департаменту містобудування, архітектури та культурної спадщини біля каб. 501. Також можна завантажити зображення за посиланням.

За організаційне забезпечення процесу відповідає заступник директора – начальник управління генерального плану та містобудівного кадастру Артур Прокіпчук.

Проект був розроблений ДП УДНДІПМ «Діпромісто» імені Ю. М. Білоконя на замовлення департаменту за рішенням сесії міської ради № 70-11 від 15.03.2017р.  Офіційні повідомлення розміщені в газеті “Західний кур’єр” №30 (1655) від 26.07.18 та на сторінці міськвиконкому.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.