Розваги Соціум Фото

У Франківську до 25 січня триває голосування за найкращу новорічну ілюмінацію – переможці отримають до 5000 грн (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Розпочався другий етап конкурсу “Найцікавіша новорічна ілюмінація”. Проголосувати можна онлайн за найкраще прикрашений заклад, приватний будинок і балкон. Голосування триває до 25 січня.

Під кожною номінацією є фотогалерея поданих заявок. Аби проголосувати за учасника, який вам найбільше сподобався,  достатньо на сайті komynalka.com.ua натиснувши відповідне фото.

Серед споруд комерційного призначення розглянуто заявки шести учасників. Серед осель у багатоквартирних будинках за перемогу змагаються лише два учасники. Також в другий тур вийшли п‘ять приватних будинків.

Наступним етапом конкурсу стане підсумкове засідання конкурсної комісії.

За кожною номінацією буде визначено кілька переможців, які нагороджуватимуться  відзнакою в сфері благоустрою та грошовою премією. За I місце – 3000 грн, II місце – 2000 грн, III місце – 1000 грн для приватних будинків та осель у багатоквартирних будинках.  Та за I місце – 5000 грн, II місце – 3000 грн, III місце – 1000 грн для споруд комерційного призначення.

Відбір переможців здійснюється на основі оцінок конкурсної комісії та онлайн-голосування мешканців міста у співвідношенні 50/50%.

Запровадали відзнаку у 2016 році.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.