Соціум

Тендери: нові можливості для Вашого бізнесу

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Правильно проведений тендер це запорука економії коштів платників податків, саме тому в наш час дуже актуально проводить тендери дійсно прозоро. Хорошим прикладом є проведення тендерів з використанням сучасних інформаційних технологій. Наприклад, проводити тендери за допомогою спеціальний електронних майданчиків де буде все максимально прозоро і в яких зможе взяти участь кожна компанія.

Хорошим прикладом такої електронного майданчика, яка проводить велику кількість тендерів, є сайт https://etp.zakupki.com.ua/ здатний запропонувати своїм клієнтам безліч переваг, тому і є на даний момент однією з найпопулярніших майданчиків для таких цілей.

Закупівля дросель-трансформаторів для київського метрополітену

Хороший приклад тендера проведений з використанням даного майданчика, є закупівля дросель-трансформатори для київського метрополітену, докладніше дізнатися про цей тендер можна тут https://etp.zakupki.com.ua/tender/2576626 .

Як відомо, метрополітен це дуже складна структура, для нормальної роботи якої її необхідно забезпечити різне обладнання, комунікації та багато іншими речі. Безумовно, не може працювати метрополітен і без використання необхідної кількості енергії, тому питання забезпечення метро електроенергії є дуже актуальним.

Для того, щоб забезпечити метрополітен, до того ж такий досить великий як київський енергією, слід використовувати спеціальне обладнання. Одним з видів такого обладнання є дросель-трансформатори, які виконують цілий ряд найважливіших функцій в системі енергозабезпечення всього метрополітену. Дуже важливо, щоб використовувані трансформатори були дійсно якісним, для того щоб вони змогли довго служити і в повній мірі справлятися з поставленими перед ними завданнями.

Саме тому така велика компанія як київський метрополітен виходить на тендер і пропонує всі бажаючі здійснити поставку необхідної кількості дроселя трансформаторів, для того щоб оновити обладнання використовуваного для забезпечення київського метро електроенергії.

Спочатку призначається певна вартість на даній послугу, яку готова заплатити київський метрополітен, яка вираховується на засадах середньоринкових цін, а також многий інші моменти. Ті компанії, які зможуть запропонувати якісні дроселі трансформаторів за більш доступною ціною має всі можливості для того щоб перемогти в цьому тендері і таким чином заощадити гроші платників податків (Київський метрополітен це державне підприємство). Сам тендер проходить на зазначеній вище електронному майданчику, при помощ і якій багато компаній можуть отримати дуже серйозні замовлення від тих чи інших підприємств на поставку чого небудь або на будь-які послуги.

Приблизно так і працює цей майданчик. Слід також відзначити і той момент, що вона активно співпрацює з популярним сервісом Прозорро, а також володіє безліччю різних переваг. Наприклад, цей сайт дуже зручний для проведення тендерів, оскільки володіє всім необхідним функціоналом і багатьма іншими можливостями . Тому дуже багато компаній при проведенні тендерів користуються її послугами.

Comments are closed.