Соціум

Священик з Маріуполя взяв участь у паломництві на Калущині

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Традиційно парафіяни Собору Всіх Святих Землі Української провели Хресний хід на честь Хрещення Русі-України до Святомихайлівського чоловічого монастиря села Підмихайля.

Цьогоріч паломництво очолив настоятель церкви Різдва Пресвятої Богородиці о. Федір Мороз та священик з Маріуполя о. Валерій Лотарєв, пише Наталія Мельник у мережі.

“Біля кожного хреста та каплички було прочитано уривки із святого Євангелія, впродовж усього шляху лунала молитва до Небесного Отця”, – йдеться у дописі.

Завітали паломники і до старовинного храму святого Архистратига Михаїла, де їх зустрів настоятель о. Богдан Челядин і на пам’ять про духовну подорож обдарував іконками, продовжує Мельник.

Завершився духовний похід на горі Михайлівській, де було відслужено Подячний молебень. Люди духовно відпочивали, мали змогу скуштувати монастирської їжі, а також напитися та взяти із собою цілющої водички із монастирської криниці. Тут б`є цілюще джерело святого Іоана.

Нещодавно на місці, де колись був монастир, віднайшли пошкоджений дзвоник 1315 року. Кілька сотень років і дерев’яному хресту із монастиря, який оберігали поколіннями у родині Антонівих. Паломники мали змогу прикластися до цих святих речей.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.