Соціум

Сніг і ожеледиця, – на перевалах Прикарпаття ускладнений проїзд (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Від середи, 16 січня, на перевалах у високогір’ї Горган на національній автотрасі Долина Хуст працювала техніка дорожників. На сьогоднішній ранок проїзд забезпечили.

Вчора увечері через сильні снігопади ускладнилася ситуація на дорозі Р-21 Долина – Хуст – на ділянці між Вишківським і Торунським перевалами, до межі із Закарпаттям. Для забезпечення проїзду та уникнення заторів була задіяна техніка Долинської філії Облавтодору, повідомляє Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області.

Працювали під час снігопаду – до його закінчення. Забезпечили “кишені” для роз’їзду автотранспорту, розширили узбіччя, висота снігу на яких сягає 1,20 м.

Станом на 8.00 17 січня проїзд усіма дорогами державного значення на території області забезпечений, зазначає САД.

Уночі через зниження температури утворилася ожеледиця.

До диспетчерської служби САД надходили запити від учасників дорожнього руху з Н-10 Стрий – Мамалига, ділянки Коломия – Снятин, Вістова – Ценжів.

Зберігається ускладнений проїзд на Буковецькому (Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський) та Вишківському (Р-21 Долина – Хуст) перевалах.

Для ліквідації слизькості та забезпечення проїзду задіяно 4 машини та працівники підприємств, що відповідають за експлуатаційне утримання доріг.

Протягом доби збережеться ясна погода, у високогір’ї сніжитиме, до -8 морозу.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.