Соціум

Рятувальники допомогли в Карпатах травмованому туристу з Нікополя, а у Франківську і Бурштині – 90-річним бабусям

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Група з 13 туристів з Нікополя Дніпропетровської просила рятувальників надати допомогу і транспортувати одного з них – 34-річний чоловік пошкодив ногу.

Нещасний випадок трапився в лісовому масиві на перевалі Легіонів, що поблизу села Бистриця. Про це повідомляє Управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської ОДА.

Рятувальники Яремчого звели травмованого туриста до підніжжя гори. Решта туристів продовжили рух маршрутом. За медичною допомогою гр. в лікувальний заклад не звертався.

У Франківську на набережній ім. Василя Стефаника на 2-му поверсі в квартирі 90-річна бабуся не реагувала на дзвінок і не відчиняла двері. Рятувальники за допомогою драбини через балкон проникли в квартиру та відкрили двері із середини. Власниця в задовільному стані, з її слів стало відомо, що вона спала і не чула що дзвонять і стукають у двері. 

Цього ж дня в Бурштині на вулиці Січових Стрільців в квартирі на 1-му поверсі 4-ти поверхового будинку місцева 92-річна жителька  не могла сама відчинити двері своєї квартири і потребувала медичної допомоги. Повідомлення про це надійшло від чергового лікаря швидкої допомоги. Працівники пожежно-рятувальної служби Бурштина по драбині через вікно проникли в квартиру та відчинили вхідні двері з середини. Медики надали медичну допомогу власниці квартири.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.