Соціум

Розвиток туризму і допомога бійцям – Андрій Садовий поділився досвідом з франківцями

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Мер Львова зазначив, що зустрівся з франківським мером Русланом Марцінківим і вони домовилися про тіснішу співпрацю.

Про це він повідомив 17 липня на прес-конференції. Садовий

“У державі нема жодної структури, яка була б корисна для міста. Кожне місто тепер покинуте напризволяще і самостійно вирішує свої проблеми. Тому я вирішив ділитися досвідом, який має Львів. В Україні міста не мають достатньо прав з питань громадської безпеки і економіки. Я би більше повноважень давав містам, особливо що стосується податків і зборів”, – каже міський голова Львова. Садовий

Садовий вважає, що Франківськ має потенціал стати туристичним містом.

“Мені подобається, що у Франківську є багато кафе, рестранів. Треба, щоб більше людей про нього дізналися. Основне для цього – розвивати летовище. Друге – це пам’ятки архітектури. Ми дуже багато коштів – з місцевих бюджетів і міжнародних організацій – вкладаємо у реставрацію пам’яток. Я готовий ділитися досвідом”.

Щодо майбутніх виборів, Садовий не зробив конкретних заяв про те, чи буде висувати свою кандидатуру на пост президента.

“Я буду робити все можливе, щоб “Сампоміч” вигравала на президентських і парламентських виборах.”

“Важливо хоча б на рівні міста допомагати бійцям, – каже Садовий. У нас кожен хлопець, який повертається з війни, отримує від міста 100 тисяч гривень. Ми минулого року на це витратили 100 мільйонів. Якщо сім’я втратили годувальника чи боєць отримав важкі поранення – даємо квартиру. Дбаємо, щоб хлопці мали роботу, надаємо психологічну допомогу”.

Андрій Садовий каже, що ділитися досвідом треба, щоб країна ставала успішною.

“Я вдячний львів’янам, що обрали мене на посаду міського голови. Це найвища посада, – каже міський голова Львова. – Ти народився в цьому місті, ти маєш шанс робити його кращим. Але одне місто не може бути щасливим, поки нещасливі інші міста, нещаслива країна”.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.