Відео Соціум

Прикарпатські поліцейські прикололи на одяг білі стрічки проти насильства над жінками (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
25 листопада у світі відзначають день усунення насильства проти жінок. Чоловіки у різних країнах приколюють до одягу білу стрічку, як символ підтримки у прагненні викорінити насильство щодо жінок. Таким жестом вони закликають інших підтримати цю ініціативу.

Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області теж долучилося до міжнародної кампанії, пише сектор комунікації ГУ НП області.

Глобальна ініціатива “Біла стрічка” походить із Канади. Це найбільший світовий рух з метою залучення чоловіків до вирішення проблеми насильства з боку чоловіків по відношенню до жінок і дівчат.

Ця масштабна інформаційно-просвітницька кампанія організована Проектом підтримки підготовки поліцейських (РТАР) у партнерстві з громадською організацією “Біла Стрічка України”. Кампанія покликана підкреслити важливу роль Національної поліції, яка щодня стоїть на передовій лінії та працює над збільшенням розуміння, запобіганням та протидією насильству чоловіків щодо жінок та дівчат, адже все починається з обізнаності про проблему.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.

Comments are closed.