Соціум

Прикарпатців запрошують на екстримальну гру “Гурби – Антонівці”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Теренова гра “Гурби-Антонівці” – спортивна патріотична гра для молоді з усієї України. Щороку вона збирає понад 350 молодих та активних людей.

Гра поєднує в собі елементи спортивного та морального вишколу.

Прожити три дні в небезпечних умовах, постійно пересуваючись та ідучи на компроміс із собою, дається нелегко. Не раз доводиться сумніватися у власних силах ще при заповненні анкети. Але ті, хто все таки наважується зробити цей крок, пізніше розуміють, що перша гра – це збудник хвороби під назвою “Гурби”. Спробувавши раз, сюди обов’язково повертаються знову.

 Гра відбувається у лісі площею 20 км² та триває 3 доби без перерви, часто найцікавіші події розгортаються саме вночі. За перемогу змагаються 2 курені – “Вовки” та “Леви”. А “життя” учасника – це нарукавна пов’язка. Перемогти – означає здобути найбільшу кількість балів: “вбити” якомога більше суперників, знайти ворожий штаб з прапором та втримати свій. “Вбити” – означає зірвати нарукавну пов’язку гравця у бою, застосовуючи лише прийоми боротьби, без прямих ударів.

Щороку на гру приїжджає декілька сотень юнаків та дівчат із всієї України. Учасники ночують без наметів, організованого харчування немає.

Участь у грі безкоштовна. Зареєструватися можна за посиланням: http://gurby.org.ua/

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.