Відео Соціум Фото

Прикарпатці взяли участь у першому ветеранському забігу Legion Run (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У суботу, 28 липня, у Києві відбувся перший ветеранський забіг у рамках Legion Run.  Про це сказано на офіційній сторінці організаторів у Facebook.

У забігу взяли участь близько ста осіб: ветерани та волонтери. Учасники готувались до цієї події протягом місяця. Було три відкритих тренування, де ветеранам допомагали професійні тренери, пише НВ.

“Наши військовослужбовці прийняли участь у Legion Run-найбільшому в Південно-Східній Європі забігу з перешкодами”, – йдеться в дописі окремої гірсько- штурмової бригади.

Наши військовослужбовці прийняли участь у Legion Run-найбільшому в Південно-Східній Європі забігу з…

Posted by 10 Гірсько- Штурмова Бригада on 2018 m. Liepa 29 d., Sekmadienis

Сама ідея Legion Run, за словами організаторів, полягає не у змаганні, а, навпаки, – у гуртуванні команди під час забігу із перешкодами, що допомагає військовим, які уже закінчили службу, боротися із психологічними травмами.

На 5-кілометровій дистанції на учасників чекали перешкоди з піску, бруду, криги, вогню, води, колючого дроту тощо. У забігу взяли участь і ті, хто отримав важкі поранення чи мають статус “інвалідів війни”.

Спортивний міжнародний захід Legion Run проводиться в багатьох європейських містах: Афіни, Вільнюс, Рим та інших. У Києві  Legion Run вперше провели у 2017 році, проте саме забіг для ветеранів був проведений лише цього.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.