Соціум

ПЦУ відсторонила двох священників за участь у «соборі» Філарета

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Православна церква України тимчасово відсторонила двох священників, які брали участь у «соборі» Філарета щодо відновлення Київського патріархату.

«Архімандрит Андрій (Маруцак) з 22 червня, а ієромонах Ілля (Зеленський) з 21 червня 2019 року заборонені у священнослужінні за дії, спрямовані на розділення церкви», — йдеться в заяві ПЦУ.

Насельника Свято-Феодосійського чоловічого монастиря Києва Андрія відсторонено на три місяці за спробу захопити керівництво монастирем. Ієромонаха Іллю відсторонено на півроку.

Архімандрит Андрій (Маруцак) з 22 червня, а ієромонах Ілля (Зеленський) з 21 червня 2019 року заборонені у священнослужінні за дії, спрямовані на розділення Церкви.

Православна Церква України 发布于 2019年6月22日周六

Нагадаємо, колишній патріарх УПЦ Київського патріархату Філарет звільнив настоятеля Свято-Феодосіївського монастиря у Києві архимандрита Макарія (Папіша) за те, що він відмовився взяти участь у так званому “соборі” КП. Замість нього Філарет призначив архімандрита Андрія (Маруцака), присутнього на “соборі”, і пообіцяв висвятити його у єпископи.

20 червня Філарет скликав “помісний собор”, на якому постановив відновити ліквідовану УПЦ КП і скасував визнання Православної церкви України.

У ПЦУ не визнали “собор”, зазначивши, що зібрання у Володимирському соборі означає розкол з усіма канонічними та юридичними наслідками.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.