Соціум

Очистка системи опалення

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Поступова корозія металу на внутрішній поверхні труб і радіаторів системи опалення, кристалізація солей в теплоносії, призводять до засмічення і як наслідок – зниження її загальної ефективності. Запобігти цьому допоможе регулярна промывка отопления https://mtservice.kiev.ua/otoplenie/promyvka з видаленням сторонніх фрагментів та дрібного сміття, осаду з опалювального контуру.

Способи очищення

Залежно від ступеня засмічення, обсягів і протяжності системи опалення, реалізуються відповідні способи прочищення. На сьогодні використовуються наступні:

  • Механічні (орієнтована на видалення осаду та бруду але малоефективна до видалення накипу).
  • Гідрохімічні (ефективно видаляє сольові та осадові сполуки в трубах).
  • Гідродинамічні (за допомогою активних речовин можна позбавитися від будь-яких видів засмічення).
  • Гідропневматичні (вважається найбільш безпечним і ефективним способом прочищення системи опалення від майже всіх видів засмічення).
  • Електрогідроімпульсні (найбільш ефективна методика позбавлення від осадів, іржі, накипу та сольових утворень на стінках труб).

Перші два способи не вимагають наявності складного приладдя та певних навичок або знань. Тому можуть бути проведені власними силами без усіляких проблем.

Решта ж, передбачає відповідний рівень технічного оснащення виконавців, навичок, знань та досвіду роботи. Тому для їх реалізації краще звернутися до професіоналів, наприклад в компанію MtService або, якщо є необхідні знання – орендувати знаряддя та виконати роботу самостійно.

Зазначимо, що в радіаторах центральної системи опалення дуже часто утворюється осад, тому необхідність в прочищенні виникає часто. Оскільки способи промивання передбачають зняття радіатору, потрібно підготуватися до цього заходу заздалегідь, а саме, попередити сусідів та комунальне підприємство.

Якщо говорити про очищення системи автономного опалення, також потрібно дотримуватися певних правил. Але в цьому випадку, ви більш незалежні.

Щоб не зіпсувати труби та й в загалі систему опалення, краще звертатися за професійною допомогою. Це не тільки безпечно, але й більш ефективно та насправді вигідно, аніж робити все самому. Вам достатньо буде лише домовитися про зустріч. Все інше зроблять майстри, які прибудуть до вашої оселі з усім необхідним обладнанням.

Швидко та самостійно, спеціалісти очистять систему опалення, підібравши найкращій спосіб саме для вашого контуру.

Comments are closed.