Соціум

Не хочемо скакати з ями в яму: мешканці Жураків готуються блокувати трасу на Надвірну

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
До голови Івано-Франківської ОДА Дениса Шмигаля приїхала делегація з села Жураки Богородчанського району: туди не хочуть їздити рейсові автобуси через знищену дорогу.

Йдеться про місцеву дорогу місцевого значення, пише Репортер з посиланням на Курс.

“Нас знову оминули. До нас не хочуть їхати автобуси 15 км з Богородчан, – каже Марія Бабчук, голова села.

До людей вийшла заступниця голови ОДА Марія Савка, яка зазначила, що в першу чергу ремонтують дороги державного значення.

Натомість мешканці Жураків нагадали, що вже були в Савки на прийомі і вона під чесне слово обіцяла їм ремонт дороги. Тому люди вирішили пробиватися до голови ОДА Дениса Шмигаля. Попереджають, що будуть перекривати трасу на Надвірну в місці, де поворот на Жураки.

Директор ДП “Дороги Прикарпаття” Андрій Сазонов запевнив делегацію, що їхня дорога включена в план на наступний рік.

“Роблю в Жураках, завтра стають Монастирчани. Це неефективно, тому прийняли рішення за наступні три роки повністю відремонтувати дорогу”, – каже Сазонов.

Врешті людей таки впустили до Шмигаля.

“Не хочемо скакати з ями в яму! Який там проїзд, там проходу немає в деяких місцях”, – скаржилися жураківці голові ОДА.

Шмигаль закликав громаду не блокувати трасу.

“Сьогодні пообіцяти все зробити не можу. Можу зробити хіба показуху і загнати екскаватор. Вже зробили 15 км. Продовжимо з весни. Планували по порядку йти, але тоді зробимо розрив і поставимо пріоритет населений пункт, бо школа в центрі села”, – сказав Шмигаль.

Голова села Марія Бабчук заперечила: люди не згідні, бо перевізники на вихідних взагалі не їдуть в село. Люди добираються пішки до траси, голосують чи разом наймають таксі з Богородчан.

“У нас критична ситуація, дорогу розбивають машини з кар’єру, в центрі яма на ямі, 35 рейсів має бути через село в тиждень, а ходять два чи три в день”, – сказала Бабчук.

Шмигаль помітив у залі депутата облради Ігоря Никоровича (Жураки в його окрузі) і застеріг, що коли “починаються політичні шахи, то такі громади з дорогами ставлять в кінець черги”.

Шмигаль пообіцяв жураківцям, що підготують документацію і з весни, як тільки дозволить погода, відремонтують дорогу через село.

“А зараз грошей нема. Можете перекривати. Я з вами вийду”, – сказав Шмигаль.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.