Соціум

На Прикарпатті за рік виявили 70 порушень в інформаційному просторі (ІНФОГРАФІКА)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Івано-Франківщина – у п’ятірці лідерів з реалізації проекту «Мовлення громад». Про це свідчить звіт представника Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення в області Ігоря Маслова.

«За 2018 рік ми провели на Прикарпатті понад 400 моніторингів телерадіорганізацій, – каже Ігор Маслов. – Під час перевірок виявили 70 порушень медійного законодавства».

У звіті представника Нацради в області є результати моніторингу мовних квот на місцевих та регіональних радіо і телебаченні, результати перевірок телерадіокомпаній. Крім того, можна дізнатись про ситуацію на Івано-Франківщині після відключення аналогового сигналу, детально описані кроки з захисту медіапростору.

Також в Івано-Франківській області активно розвивається мережа провайдерів кабельного телебачення. На сьогодні на Прикарпатті працюють 48 телевізійних мереж, які охоплюють всі без винятку райони.

Детально зі звітом представника Нацради в області Ігоря Маслова можна ознайомитися на сайті Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.

Comments are closed.