Соціум

На Прикарпатті за добу було 53 пожежі, – горіли будинки, стодоли, автомобіль

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
За минулу добу в Івано-Франківській області зафіксували 53 пожежі.

Горіли господарські будівлі, дачні будинки, легковий автомобіль, а також суха трава і сміття. Про це повідомляє управління з питань цивільного захисту ІФ ОДА.

У Калуші на вулиці Винниченка була пожежа моторного відсіку легкового автомобіля «БМВ-735». Вогонь пошкодив моторний відсік автомобіля та капот.

У Городенківському районі в селі Стрільче, на вулиці Бандери горіла господарська будівля в приватному господарстві. Вогонь пошкодив покрівлю та перекриття будівлі. А у Городенківському районі в селі Прикмище на вулиці Загородній згоріла дровітня в приватному господарстві.

У Галицькому районі в селі Ганівці на вулиці Центральній горів утеплювач на зовнішній стіні приватного житлового будинку.

У Коломиї на вулиці Горбаша горіла суха трава на відкритій території на площі 15000 м. кв. та дерев’яна огорожа трансформаторної підстанції.

У Коломийському районі в селищі Отинія на вулиці Стефаника трапилася пожежа стодоли. Вогонь знищив покрівлю будівлі. Також в Отинії на виці Колійовій горіла господарська будівля, теж пошкоджена покрівля.

Також у Коломийському районі, в селі Берем’яни на вулиці Молодіжній була пожежа прибудови до літньої кухні в приватному господарстві. Вогонь пошкодив крівлю будівлі. У Коломийському районі в селі Матеївці на вулиці Лесі Українки була пожежа господарської будівлі. Вогонь пошкодив перекриття та покриття будівлі.

У Коломиї-Шипарівці на вулиці Рибальській була пожежа одноповерхового дерев’яного дачного будинку, пошкоджений дачний будинок.

У Тисменицькому районі в селі Старий Лисець на вулиці Садовій була пожежа двох господарських споруд в приватних господарствах, будівля пошкоджена.

У Рогатинському районі в селі Конюшки була пожежа недіючої господарської будівлі в приватному господарстві. Вогонь пошкодив покриття будівлі.

У Долинському районі в селі Станківці на вулиці Дорошенка горіла  стіна прибудови до житлового будинку.

Решта пожеж – це загоряння сухої трави і сміття. Зокрема, у селі Микитинці Івано-Франківської МР і у селі Хриплин вогонь пошкодив металевий вагончик для господарського приладдя.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.

Comments are closed.