Соціум

На Прикарпатті від грипу померла 14-річна дитина

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Про ситуацію зі станом захворюваності на грип та ГРВІ в Івано-Франківській області розповіли сьогодні на прес-конференції.

Спеціаліст з організації педіатричної допомоги Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації  Лариса Підвербецька зазначила, що в Галицькому районі зареєстрований один випадок смерті від грипу у дитини 14 років. Наразі пвоодиться службове розслідування, пише Курс.

За словами спеціаліста з терапії Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Лариси Боришкевич, з початку 2019 року по області захворіло 4878 осіб, з них 3377 дітей. Госпіталізовано на сьогодні 211 осіб, з них 179 дітей. В реанімаційному відділенні обласної лікарні перебувають четверо осіб. Двоє – госпіталізовані до обласної інфекційної лікарні.

“Така ситуація по всіх районах, але згодом хворих переводять у соматичне відділення, – зауважила Боришкевич. – Ми маємо випадки гострих ниркових недостатностей через неконтрольований прийом ліків, які містять парацетамол”.

Тому медики радять не займатися самолікуванням, а радитися з терапевтом чи сімейним лікарем та вакцинуватися.

“Протипоказань вакцини не мають. Можна вакцинуватися вагітним жінкам та онкохворим. А також дітям від 3 місяців”, – пояснила Лариса Підвербецька.

Нагадаємо, в Івано-Франківську у школах вже тиждень триває карантин.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.

Comments are closed.