Соціум

На Прикарпатті реформують 16 військкоматів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У середу, 20 лютого, перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка провела нараду із заступниками голів РДА, міст обласного значення та військовими комісарами.

Говорили про реформування військових комісаріатів.

Як відомо, 19 лютого під час спеціального засідання Верховної Ради України Президент України Петро Порошенко підписав закон про внесення змін до Конституції України щодо стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі та в Організації Північноатлантичного договору, інформує прес-служба ОДА.

Аби наблизити до натівських і європейських стандартів, в області планують створити 16 територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки. Тобто пранують реформувати обласний, районні та міські військкомати.

Марія Савка наголосила , що своєчасне виконання завдання потребує доброї взаємодії зацікавлених сторін та сприяння органів державної влади і місцевого самоврядування. Область завжди допомагала і готова допомогти військовим.

Так, рішенням XXIII сесії обласної ради від 21 вересня 2018 року внесено зміни до Регіональної цільової програми надання шефської допомоги військовим частинам Збройних сил України, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України на 2018-2020 роки. Враховано потребу щодо надання допомоги в переобладнанні приміщень військових комісаріатів для розміщення структурних підрозділів ТЦК та СП у 2019 році. Подібні програми прийняті в районах і містах обласного значення.

У Тисменицькому, Рожнятівському, Рогатинському, Богородчанському районах та обласному центрі процес реформування на завершальному етапі, інші завершують підготовчі заходи та корегують подальші дії.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.