Соціум Фото

На Прикарпатті обрали найвправнішого рятувальника (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
17 липня в Управлінні ДСНС в області провели І етап конкурсу «Кращийначальник караулу». У конкурсі змагалися 27 кращих начальників караулів з підрозділів області. рятувальника

Про це інформує прес-служба ДСНС. рятувальника

Конкурс традиційно розпочався з теоретичних тестових завдань, після яких перейшли до виконання нормативів, а саме: одягання захисного одягу та спорядження, виконання вправ з рятувальною мотузкою та вправ з пожежними драбинами.

Вправи з рятувальною мотузкою включають в’язання подвійної рятувальної петлі з одяганням її на потерпілого, закріплення рятувальної мотузки за конструкцію.

Вправи з пожежними драбинами включають перенесення, підвіску і підйом по штурмовій драбині на 4-й поверх  навчальної башти, підйом по встановленій висувній драбині у вікно 3-го поверху.

За результатами боротьби у номінації «Кращий начальник караулу з охорони населених пунктів» перемогу здобув начальник караулу з Тлумача – Ігор Півторак, друге місце зайняв Іван Семенчук з Коломиї – , завершив трійку переможців начальник караулу Василь Бойчук з Галича.


У номінації «Кращий молодий начальник караулу» результати такі:

1 місце Юрій Тарас
2 місце Ярослав Гаврилаш
3 місце Андрій Гаврилюк

У номінації «Кращий начальник караулу державної пожежно-рятувальної частини з охорони об’єктів» 1 місце виборов  Іван Тимінський, 2 місце дісталося Дмитру Коновальчуку, завершив трійку лідерів Михайло Грицан.

Найкращих прикарпатських начальників караулів привітав заступник начальника Управління полковник служби цивільного захисту Віталій Федунків. Він подякував їм за хороші результати та побажав подальших
успіхів у службі.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.