Гроші Соціум

На Франківщині мости і дамби після повені відновлять з місцевих бюджетів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Внаслідок сильних дощів 27-29 червня найбільших збитків зазнали у Калуському, Богородчанському, Городенківському, Снятинському районах та Загвіздянській і Витвицькій ОТГ. Пошкоджено 8 автомобільних мостів, 5 ділянок берегоукріплень, 30 ділянок доріг місцевого значення.

Сьогодні йдеться про відновлення та ремонт 14 об’єктів комунального господарства і шести об’єктів водного господарства. Про це йшлося у четвер, 5 липня, під час засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Фото Андрій Мельничук

Як повідомив заступник начальника управління з питань цивільного захисту ОДА Іван Дембич, за даними обласного гідрометеоцентру на території Прикарпаття за ці дні випало до 70 відсотків від місячної норми опадів. За його словами,  роботи із відновлення пошкоджених об’єктів фінансуватимуться з місцевого бюджету, бо минулотижнева стихія є некласифікованою подією.

“Райдержадміністрації та ОТГ у десятиденний термін повинні уточнити потребу у коштах для відновлення пошкоджених об’єктів, які місцева влада не може самостійно відремонтувати, та виготовити відповідну проектно-кошторисну документацію. Після цього буде вирішуватися питання виділення коштів з обласного резервного фонду», – говорить перша заступниця голови ОДА Марія Савка.

Сьогодні проблемною залишається дамба в селі Підлісся Загвіздянської ОТГ, де дощ розмив 120 м відкосу. Існує загроза руйнації дамби та підтоплення села. Для вирішення цієї проблеми Марія Савка анонсувала окрему нараду.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.