Соціум

Муніципальна інспекція нагадує франківцям, що білити бордюри та дерева заборонено

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
З наближенням свят на вулицях українських міст все частіше можна побачити працівників комунальних служб, які намагаються причепурити парки та громадські місця.

Під благоустроєм дуже часто розуміють побілку бордюрів, дерев, подекуди навіть стовпів.І хоча в останні роки побілених об’єктів стало суттєво менше, все ще знаходяться люди, які «не зраджують традиціям».

З наближенням Великодня і травневих вихідних у Івано-Франківську також почали наводити порядок на вулицях. І знову дерева стали змінювати забарвлення стовбура на білий колір. Крім того, де-не-де побіліли навіть бордюри. Проте мало хто знає, що такі дії законодавчо заборонені.

Керівник Муніцимальної інспекції з благоустрою Івано-Франківська Мирослав Федорків нагадує усім комунальним підприємствам, відомчим організаціям та приватним підприємствам: білити не можна!

“Пункт 9.1.17. наказу Мінрегіонбуду від 2006 року чітко зазначає, що білити вапном дерева і малі архітектурні форми заборонено, – написав Федорків у соцмережі Facebook. – Тому ми наголошуємо усім службам, що побілка дерев, бордюрів, лавок, урн, стовпів, мостів, ларьків, котів, кущів, собак, всіляких посіпак та інших МАФ буде розцінюватися інспекцією з благоустрою як шкідництво та акт вандалізму проти міста. Крім того, це марна трата бюджетних коштів задля імітації бурхливої діяльності у стилі міцних господарників радянського періоду”.

Комуналка ІФ та Муніципальна інспекція з благоустрою наполегливо просить не порушувати вимоги нормативної бази, та сподівається на розуміння з боку усіх суб’єктів господарювання.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефон

Comments are closed.