Соціум

Модульні картини та дизайн інтер’єру

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Модульні картини, які ще називають сегментованими, знайшли останнім часом досить широке застосування у дизайні інтер’єру незалежно від його стилю. Такі полотна складаються з декількох частин, які об’єднані спільною ідеєю, художнім рішенням чи сюжетом. Модульні картини недорого можна придбати навіть в Інтернеті.

 

Модульні картини минулого й сьогодення

В залежності від кількості частин такі декоративні елементи можна класифікувати на диптихи (складаються з двох частин), триптихи (три модулі), квадриптихи (чотири частини) та поліптихи (від п’яти модулів). Поняття диптиху та триптиху багатьом людям відомі ще зі шкільних уроків образотворчого мистецтва. Дійсно, такі картини були досить частим явищем у старовинному живописі. Їх писали для храмів та церков. Подібні модульні полотна мають спільний релігійний сюжет. Вони оформлені за допомогою багету.

Сегментовані картини в сучасний період оформлюються дерев’яним підрамником. Аби картина зберігала свою красу якомога довше, її покривають лаком. Саме зображення може бути виконано на дибонді (лист із алюмінію), пластику чи пінокартоні. Якщо хочеться, щоб оздоблення не відволікало від самої суті картини, то треба, щоб вона була надрукована на спеціальному папері та оформлена в тонку рамку.

 

Зручність та ефектність модульних картин

Модульні полотна приваблюють власників житла та дизайнерів інтер’єру своєю зручністю. Виробництво, транспортування та зберігання цих декоративних елементів не викличе ніяких проблем, так як всі ці маніпуляції можна проводити з картиною в той час, коли вона розділена на окремі частини. Це легкі вироби, які можна вішати на стіни навіть на прості липучки. Крім того, з однієї картини можна зробити досить цікаву композицію, в якій декілька частин розташовані на певній відстані одна від одної. Таким чином, можна створити підґрунтя для іншого сприйняття картини в інтер’єрі.

Полотно, що складається з декількох частин, дає можливість задати у приміщенні динамічний ритм, який чудово організовує простір. Переглядаючи його, людина буде знаходитися під враженням, що зображення перетікає з одного сегменту в інший. Особливо це помічається в той момент, коли центральні частини більші за інші модулі. Це створює перспективу та динаміку руху. Ці полотна створюють об’ємні ефекти та візуально збільшують розмір стін, додаючи інтер’єру глибини.

Завдяки модульним полотнам можна перетворити свій дім на оригінальну та модну художню студію. Картина в такому випадку може слугувати як центральним елементом, так і додатком до інтер’єру.

Comments are closed.