Соціум

Мешканці Коновальця, 130 А звернулися до мера, аби облаштувати сквер і велодоріжку замість забудови

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
На початку сесії міської ради, яка відбулася у вівторок 31 липня, виступив представник мешканців з Коновальця 130 а. Він зачитав звернення щодо збереження зеленої зони і облаштування скверу на території колишньої військової частини.

Мешканці пропонують накласти сервітутну заборону (обмежене право користування землею) із забудови і прокласти дорогу з велодоріжкою. Також просять, аби місто облаштувало для них сучасний сквер.

Читайте: У Франківську черговий скандал із забудовою, – мешканці Пасічної воюють з СБУ (ФОТО)

Забудовник звернувся до мешканців з пропозицією облаштувати майданчик за умови виділення частини ділянки під багатоповерхову забудову. Громада проти забудови і просить міську раду відділити забудовнику іншу ділянку натомість.

Читайте: Як у міській раді Франківська годинами піаряться, а потім миттєво голосують 50 питань

Сквер на території колишньої військової частини мешканці вже почали облагороджувати, і пропонують створити там пам’ятний знак на честь героя-сусіда, який загинув у Іловайському котлі.

Минулої сесії це питання вже виносили на розгляд. Тоді вирішили його довивчати. Тож мер запропонував відхилити питання і перенести.

Нагадаємо, минулої сесії представники ГО «Воїн України» просили сприяти будівництву багатоквартирних будинків на Коновальця 130 а та 136 д.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.