Соціум Фото

Марцінків обговорив із Радою старійшин освітянські проблеми (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У середу, 11 липня, в Івано-Франківській міській раді, на засіданні Ради старійшин обговорили стан освіти, зокрема про забезпечення дітей дошкільною та загальною освітою.

Буде запровадження електронної черги в дошкільні заклади де отримали реальні цифри про охопленість дошкільної освіти, а також число тих, хто піде у перший клас, пише Галка.

У місті функціонує 42 заклади середньої освіти, і цього року буде рекордна кількість перших класів – 125. Цей напрямок потребує уваги.

Також працюють над збільшенням кількості дошкільних закладів. Окрім вже введених в експлуатацію ДНЗ, зараз проходить реконструкцією садка на вулиці Хоткевича 11 А, Бандери 10 А, також виділили землю біля ЗОШ №25 на будівництво нового дошкільного закладу.

Ще зводять заклади у приміських селах: відкриють садок у Микитинцях та будують у Крихівцях. Така сама ситуація зі школами.

“13 шкіл вже працюють у дві зміни. Потреба у додатковій школі гостро назріває у мікрорайонах «Каскад», «Пасічній» та інших районах. Саме тому важливо працювати над розширенням мережі освітніх закладів міста. Зокрема, важливо резервувати земельні ділянки для зведення нових освітніх закладів.”, – про це пише Руслан Марцінків на своїй сторінці у Facebook.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.