Соціум

Марцінків натякнув, що малоповерхівки біля міського парку у Франківську пора зносити

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Міський голова Івано-Франківська хоче “замінити” дво-, триповерхові будиночки по вулиці Августина Волошина через те, що їх важко ремонтувати.

Про це Руслан Марцінків заявивв в ефірі ТРК “Вежа”, пише Курс.

Вулиця Августина Волошина – це бічна вуличка від Чорновола, яка знаходиться за міським парком на проти стадіону.На програму “Запитай у влади”, в якій щочетверга Марцінків  відповідає на запитання франківців, звернулися мешканці одного з будинків з вулиці Волошина, які просили мера сприяти у ремонті будинкових мереж та дороги.

Мер відповів, що на вулицях Волошина та прилеглої Снігуровича запланований ремонт доріг. Але, він вважає, що ці будинки треба “замінювати”.

“Хоча я відверто хочу сказати, що там наскільки зношене житло і воно не є пам’ятками архітектури, що можливо час подумати про метод якоїсь такої заміни цих хрущовок на нове житло. Я думаю якраз у цьому районі це би було слушно. Тому що ті двоповерхові будинки, чи навіть триповерхові, вони у дуже поганому стані і їх ремонтувати дуже важко – там і труби прогнили, і стіни, і багато чого іншого”, – зазначив Марцінків.

І додав:

“Ми навіть з депутатом міської ради по тому округу десь мізкували про програму, яка би стимулювала саме такі речі”.

До слова, депутатом міської ради від того округу є Степан Руднянин від БПП “Солідарність”. Він є засновником будівельної фірми “БК Структура”, а його дружина Оксана Руднянин власником фірми “Рембудексперт ІФ” , яка також займається будівництвом.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.