Відео Соціум Фото

Майже дві тисячі випускників Прикарпатського університету отримали дипломи магістра (ФОТО, ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У четвер, 17 січня, в Прикарпатському університеті  відбулася урочиста Академія з нагоди вручення дипломів магістра цьогорічним випускникам.

1865 молодих фахівців денної та заочної форм навчання отримали дипломи магістрів, з яких  329 – з відзнакою, інформує прес-служба університету.

«Ви завершили важливий етап у своєму житті. Впродовж п’яти років ви були частиною нашого спільного університетського життя, – привітав студентів ректор Ігор Цепенда. – Ви давали нам наснагу до того, щоб ми передавали вам свої знання. Бажаю вам успіхів на наступному важливому життєвому етапі – професійному. Пам’ятайте своїх вчителів, наставників і примножуйте славні традиції рідної Альма-матер».

Випускники-магістри виголосили «Клятву випускника Прикарпатського національного університету» та виконалистудентського гімну «Гаудеамус».

Також, вдвічі особливим цей день став для випускниці економічного факультету Тетяни Іванюк. Вона, окрім диплому, отримала пропозицію руки і серця від свого молодого чоловіка, який освідчився прямо на сцені.

Деталі дивіться у сюжеті телеканалу 402.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.

Comments are closed.