Соціум

Лабіринт можливостей. Франківцям розкажуть, як за кордоном не потрапити в рабство

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Цього дня по всій України пройдуть заходи під гаслом #ПротиДІЙторгівліЛюдьми.

30 липня о 14:00 на Вічевому майдані пройде Всеукраїнська інформаційна акція “Лабіринт можливостей” – приурочена до Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми.

До теми: Затримали прикарпатця, який здавав у сексуальне рабство дівчат із малозабезпечених родин (ВІДЕО)

У Івано-Франківську акцію організовує Департамент соціальної політики Івано-Франківської ОДА та Карітас Івано-Франківськ. Мета – поінформувати населення про актуальність проблеми торгівлі людьми, ознайомити з методами безпечного працевлаштування, навчання та подорожей за кордоном.

“Лабіринт можливостей” – це подорож, яка відкриває можливості працевлаштування за кордоном. Що треба знати, аби подорож була успішною та безпечною? Що необхідно взяти з собою у подорож? Відповіді – питання, – йдеться в анонсі події. – І крок за кроком ви, або уникаєте потрапляння у руки торгівців людьми і успішно досягаєте фінішу, або ж ваші відповіді приведуть вас до ризикованих ситуацій, що у реальному житті виявилися б пасткою торгівців людьми”. У такий цікавий спосіб мешканці та гості міста зможуть перевірите свою обізнаність у правилах безпечної подорожі та працевлаштування”.

Також волонтери Карітасу покажуть інтерактивну виставу “Чи знаєш, що ти людина”.

На акції будуть діяти консультативні пункти. Інформувати людей про проблему торгівлі людьми будуть головне управління нацполіції в  області, обласний центр зайнятості,  міський центр соцслужб для сім’ї, дітей та молоді, Управління державної міграційної служби області, Департамент соцполітики ОДА та БФ «Карітас Івано-Франківськ».

Кожен охочий отримає інформаційні буклети, тематичні браслети та флаєри з інформацією про торгівлю людьми та порадами, як уникнути подібних ситуацій. На завершення акції всі учасники створять символічне “коло захисту і допомоги” та випустять у небо повітряні кульки, що символізують життя без торгівлі людьми.

Всеукраїнська інформаційна акція «Лабіринт можливостей» проводиться за ініціативи Міністерство соціальної політики України у співпраці з Координатором проектів ОБСЄ в Україні та Представництвом Міжнародної організації з міграції (МОМ).

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.