Соціум

Курси краси для жінок: як опанувати нову професію

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Проблема пошуку роботи є актуальною для багатьох українців. Хтось потрапив під скорочення, інший отримав диплом із спеціальності, що не має попиту, ще когось не влаштовує заробіток, а дехто просто помилився в виборі професії і тепер змушений віддавати кращі роки свого життя роботі, що не подобається. Та змінити своє життя ніколи не пізно, а хто дуже цього потребує, той знайде правильне рішення. У будь-якому віці можна опанувати нову професію, яка у подальшому може стати сенсом життя.

Для жінок таку можливість надають курси краси. Багато професій, що користуються сьогодні великим попитом, пов’язані саме з індустрією краси. Адже майже кожна людина сьогодення прикладає зусилля, щоб мати чудовий вигляд, і користується з цією метою послугами перукаря, косметолога спеціалістів нігтьового сервісу та інших.

Навчальний центр SAVANNA PRO (http://kursy-krasy.if.ua/), що функціонує в Івано-Франківську, пропонує пройти підготовку з обраної спеціальності в сфері краси та здоров’я. Пройшовши навчання в цьому центрі, можна оволодіти професією, яка буде приносити не тільки задоволення, але і чималий заробіток. Тут ви зможете отримати знання і навички, які дозволять вам стати сучасним кваліфікованим спеціалістом.

В навчальному центрі допоможуть оволодіти наступними спеціальностями:
  • Перукар. Навчальна програма передбачає отримання знань про структуру волосся та засоби догляду за різними його типами, оволодіння навичками виконання чоловічих та жіночих стрижок, а також фарбування та різних видів колорування волосся. Закінчивши курси перукаря, ви повністю опануєте мистецтво виконання зачісок, а отже ніколи не залишитесь без роботи.
  • Нарощування волосся. Окремий курс, який можуть пройти, як початківці в сфері перукарського мистецтва, так і досвідчені перукарі. Слід зазначити, що навичками нарощення волосся володіє лише незначна кількість перукарів, а попит на дану послугу постійно зростає, тож отримані вами вміння обов’язково знайдуть собі застосування.
  • Косметолог. Опанування базового курсу за цією спеціальністю передбачає отримання теоретичних знань про фізичні та біохімічні властивості шкіри, її можливі захворювання та способи догляду за різними типами шкіри, в тому числі проблемною, оволодіння техніками очищення шкіри, виконання пілінгів, косметичних масажів тощо. Курси косметолога також дозволяють оволодіти навиками апаратної косметології, яка стає все більш популярною.

Слухачі, що мають медичну освіту, можуть додатково оволодіти навиками виконання ботоксу, мезотерапії чи контурної пластики.

  • Візажист. Прибуткова спеціальність, оволодіння якою забезпечить можливість роботи, як в салонах краси, так і в домашніх умовах.
  • Спеціаліст з нігтьового сервісу. Підготовка передбачає курс манікюру та педикюру, окремо – навчання нарощуванню нігтів. Курси манікюру пропонують декілька навчальних програм з манікюру (класичного та апаратного) і педикюру, в тому числі медичного, роботи з гель-лаком та елементами художнього розпису. Оволодіння будь-якою навчальною програмою дає можливість повноцінної роботи за здобутим фахом.

Ще можна пройти навчаючий курс по депіляції, нарощуванню вій, а також татуажу, пірсингу та ін..

Переваги проходження навчання в центрі SAVANNA PRO:
  • навчання на курсах здійснюється досвідченими викладачами за унікальними програмами;
  • слухачі курсів проходять навчання в міні-групах, що забезпечує можливість якісного оволодіння практичними навичками;
  • по завершенню курсів слухачі отримують диплом та можуть розраховувати на допомогу в працевлаштуванні.

Проходження навчання в центрі SAVANNA PRO допоможе здобути нову професію або оволодіти спеціальністю, яка стане додатковим джерелом прибутку. Тож вибирайте професію до душі і впевнено крокуйте до мети!

Comments are closed.