Соціум

КП “Електроавтотранс” просить франківців скласти графік маршруту №55

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
11 березня розпочинає свою роботу ще один комунальний маршрут №55 «село Крихівці – Тролейбусне депо», який у вихідні  та святкові дні з’їжджатиме на міське кладовище.

Представники КП «Електроавтотранс» вже обстежили маршрут та задокументували зауваження-застереження по схемі руху, зупинках, тощо.

Наразі на сторінці КП “Електроавтотранс” ІФ можна в коментарях написати свої побажання, яким би ви хотіли бачити графік руху цього маршруту.

«Протягом тижня служба організації та аналізу руху КП “Електроавтотранс” ІФ це все збере та врахує найбільш коректні і реальні для втілення у життя. Коли запускали попередній маршрут №41-К нам дуже допомогли Ваші побажання!», – йдеться в повідомленні «Електроавтотрансу». 

Особливу увагу просять звернути мешканцям села Крихівці, працівникам коледжу фізичного виховання, міської лікарні, батькам учнів школи №23 тощо, оскільки саме вони будуть основними користувачами маршруту.

«Нас цікавить перш за все: перші та останні рейси із ключових зупинок, рейси “з роботи-додому” тощо», – йдеться в повідомленні.

А щоб знати все про роботу комунального транспорту протягом дня: відстежуйте  сторінку КП «Електроавтотранс» у Facebook, Instagram та підписуйтесь на канал у Телеграмі: t.me/eatif

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.