Соціум

Компанія Flylights – вітчизняний виробник світлодіодної продукції

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Кожен споживач, купуючи товар, хоче отримати якість, особливо, якщо від цієї продукції залежить розвиток бізнесу, як від світлодіодної реклами, наприклад.

Але купуючи LED екрани компанії Flylights можна бути впевненим у їхній якості, оскільки це доведено роками відповідальної роботи і тисячами задоволених клієнтів.

Про компанію

Flylights успішно працює з 2008 року. На її рахунку майже 5 тисяч задоволених клієнтів, які змогли переконатися, що компанія повністю відповідає за якість своєї роботи і ретельно дбає про свій імідж і репутацію. Детальніше про світлодіодну продукцію та діяльність компанії можна ознайомитися на сайті http://flylights.com.ua/.

Основна мета діяльності компанії – реалізація сучасного високоякісного надійного продукту на українському ринку за оптимальною вартістю. Тому клієнтам пропонуються інноваційні розробки, які постійно вдосконалюють вітчизняні висококваліфіковані фахівці.
Flylights прагне пропонувати нові продукти, які створюються за новітніми технологіями. При цьому пильну увагу приділяється професійному обслуговуванню клієнтів, щоб кожен клієнт був задоволений. Кожному замовнику фахівці компанії прагнуть дати краще, адже від цього залежить репутація Flylights.

Про продукцію

Модулі для LED екранів виготовляються вітчизняним виробником – заводом Flylights Factory. Завод був відкритий на базі компанії Flylights. Високоточне обладнання дозволяє створювати надійні модулі, які будуть безперебійно працювати більше 10 років. Тому в якості всіх комплектуючих сумніватися не доводиться.

Особливості світлодіодних екранів:
  • LED вивіски здатні безперебійно працювати в складних погодних умовах: при температурі від + 50˚С -40˚С з вологістю 10-90%. Такі умови витримує світлодіодна продукція для зовнішнього застосування, а й внутрішні екрани теж характеризуються високою надійністю.
  • Чіткість зображення і розміри дисплея: Flylights може запропонувати продукцію від екрану, який зручно переглядати з 1 метра і менше (крок пікселя 1,667 мм) до дисплея в 1432 м2, який є найбільшим проектом на даний момент.
  • Яскравість пропонованих LED екранів підійде для реалізації практично будь-яких проектів: від 900 кд/м² до 9 000 кд/м². Вибір залежить від освітленості місця установки.

Широкий асортимент LED дисплеїв: від аптечного хреста до медіафасадів дозволить підібрати оптимальне рішення для задач бізнесу.

Високу якість підтверджують сертифікати:
  • ISO 9001:2015.
  • Сертифікат відповідності RoHS.
  • Сертифікат віщдповідності СЕ.

Купуючи продукцію компанії Flylights, про результат можна не хвилюватись!

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.