Соціум

Калушани збираються переробити недіючий водозабір на відпочинкову зону

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
За словами асистентки проекту “Київський діалог” Христини Луців, вони працюють у шістьох містах України, з них у двох – підтримують і супроводжують проекти з ревіталізації промзон. На Прикарпатті такою промзоною є водозабір у Калуші.

Про це розповіли у п’ятницю, 27 липня, на базі “Промприлад. Реновація”. водозабір

“Спочатку в Калуші було два проекти: переробка водозабору та переробка недіючої ратуші, – каже Христина Луців. – Але команда, що займалася ратушею – відсіялась, а з командою, яка займається водозабором – працюємо і досі”.

Активісти зібралися вже на третій навчальний модуль, перший був наприкінці травня. Після четвертого модулю планують вже мати прописаний план і бюджет, каже Христина Луців. Вони починатимуть працювати з бізнесменами. Два попередні модулі були у Калуші, третій проводять у Промприладі, бо це, за словами організаторки, дуже вдалий приклад оновленої промзони.

“Активісти розробляють проект оновлення недіючого водозабору “Хотінь” в Калуші. У планах – перетворити площу більше трьох гектарів на майданчик для проведення мисткцьких заходів, фестивалів та відпочинку мешканців міста. Окрім того, 70% території водозабору є охоронною зоною річки, тому акцентуватимуть і на оздоровленні школярів – організують літній табір”, – каже Луців.

За словами організаторки, проект на стадії розробки, тому спонсорів ще не залучають. Місцева влада калушан підтримує.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.