Газета Соціум

Хто, коли й за скільки відремонтує вулицю Підгірянки у Франківську (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Нещодавно комунальники закрили на ремонт вулицю Марійки Підгірянки у Франківську.

Першу частину вулиці – від Залізничної до Стефаника (близько 320 метрів) торік відремонтували за кілька місяців. Через рік взялися до другої, більшої частини. І?

Стан вулиці Марійки Підгірянки франківців обурював давно. У 2010 році асоціація приватних таксистів навіть позивалася з цього приводу до міської влади.

Але всерйоз про ремонт вулиці заговорили лише у 2016 році, зробили вибірковий капітальний ремонт, СТЕК замінив тепломережі, підрядники поклали асфальт. Планувалося, що Підгірянки має розвантажити трафік на вулиці Лепкого, з’єднавши Залізничну та Незалежності. Проте першу частину дороги закінчили швидко, а другу відклали – на початок 2018 року.

«Асфальт від Залізничної до Стефаника клав підрядник – ТзОВ «Автодорремонт», роботи обійшлися міській раді у 1,45 млн грн, – каже директор департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайло Смушак. – Проблем не виникало, усе зробили, як і планували».

У водоканалі кажуть, свої мережі вони проклали майже до кінця – лишилося 55 метрів. «До вулиці Відкритої повністю замінили водопровід і каналізаційні решітки, – розповідає прес-секретар КП «Івано-Франківськводоекотехпром» Володимир Шпег. – Від Відкритої до Незалежності – ще будуть робити».

А от газовики на Марійки Підгірянки нічого не міняли, лише проводили обстеження і дрібний поточний ремонт. За словами головного інженера ПАТ «Івано-Франківськгаз» Андрія Струка, «виявили та усунули пошкодження ізоляційного покриття газопроводу, а за технічними характеристиками газопровід заміни не потребує».

У квітні міське управління капітального будівництва провело тендер на ремонт другої частини дороги. Торги виграло ТОВ «Автомагістраль-ІФ» із Надвірної – з пропозицією 4,8 млн грн. Цього року ці ж підрядники робили поточний ремонт вулиці Коновальця – від Січових Стрільців і до аеропорту.

Перший заступник начальника управління капітального будівництва Володимир Ковальчук каже, сьогодні на Підгірянки викопали «корито», але через дощі все ніяк не почнуть роботи.

Окрім дорожнього покриття, в УКБ обіцяють зробити на Підгірянки нові тротуари та бордюри по всій довжині вулиці – від Залізничної до Незалежності.

А от із термінами завершення робіт не такі оптимістичні. Кажуть, у планах усе зробити до кінця 2018 року, але хтозна, як буде з погодою. Бо «кидати щебінь по болоті» не хочуть…

А тим часом на Підгірянки можна зустріти хіба вуличних котів, бо людина такими ямами не пройде.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.