Соціум

Франківський медуніверситет визнали лідером вищої освіти в Україні

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У Києві відбувся щорічний освітній форум — десята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та дев’ята міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu».

На ній Івано-Франківський медичний університет отримав одразу три нагороди, інформує прес-служба університету.

Участь беруть заклади освіти з усієї України, а також Словаччини, Болгарії, Польщі, Франції, Канади і США. Крім того, свою продукцію представляють виробники та постачальники навчального обладнання. В рамках виставки відбуваються конкурси для закладів освіти і підприємств, конференції, семінари, презентації.

ФНМУ отримав диплом Гран-прі «Лідер вищої освіти України» та спеціальний почесний знак. Також ІФНМУ вручили золоту медаль у номінації «Створення та впровадження системи моніторингу якості освіти та освітньої діяльності в закладах вищої освіти». За показниками рейтингу міжнародної наукометричної бази даних Scopus університет отримав сертифікат якості наукових публікацій.

Експозицію університету особисто відвідав президент Національної академії педагогічних наук України професор Василь Кремень.

Нагадаємо, восени минулого року на виставці «Освіта та кар’єра — День студента 2018» університету вручили Гран-прі у номінації «Розвиток студентського самоврядування у вищому навчальному закладі» та окремо удостоїли почесного звання «Лідер вищої освіти України».

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.