Соціум

Франківські студенти перемогли у програмі Британської Ради в Україні

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Студентський проект Прикарпатського університету переміг у програмі Британської Ради в Україні Student Action.

Проект «Облаштування студентського простору Paragraph» ПНУ – серед трьох переможців конкурсу, повідомляє прес-служба вишу.

Вже цього місяця команда Paragraph отримає фінансову підтримку від Британської Ради в Україні в сумі 20 000 грн – на облаштування та оновлення студентського простору. Координатором проекту є студент-міжнародник ПНУ Віктор Лесик.

Читайте Франківський Paragraph: студентський простір, відкритий для всіх

«Ця перемога ще більше зміцнила наші власні лідерські компетенції у створенні соціальних ініціатив. Ми здобуваємо і обмінюємося досвідом, набуваємо навичок, необхідних для розвитку громадських студентських організацій», – каже Віктор Лесик.

Головна мета проекту – облаштування комфортних умов для індивідуальної та командної роботи, навчання та відпочинку, організації освітніх та культурних подій у студентському просторі  Paragraph.

Участь у програмі Британської Ради взяли 60 представників органів студентського самоврядування з різних університетів України. Переможцями також стали проекти Ужгородського національного університету та Запорізького національного університету.

У рамках програми «Student Action : Програма розвитку лідерських компетенцій студентів» для українських студентів відбулися два навчальні модулі, впродовж яких молодь вдосконалювала власні проекти, спрямовані на покращення якості освіти, облаштування студентських просторів тощо.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.

Comments are closed.