Соціум

Франківські муніципали демонтували будівельний паркан на Василіянок, але два столітні будинки вже розібрані

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
На початку квітня у центрі Франківська на вулиці Василіянок звели будівельний парканий. В зоні забудови опинилися дві пам‘ятки, одна з яких має понад 200 років, та частина комунальної землі.

У четвер, 11 квітня,  частину будівельного паркану демонтували згідно з рішенням виконкому. Також мерія готує позов до суду, йдеться в сюжеті ТРК “РАІ”, пише Курс.

“Фізичні особи звернулися за отриманням будівельного паспорта. Там є три приватизовані присадибні ділянки. І їм ці паспорти були надані на будівництво трьох двоповерхових будиночків. Але в процесі освоєння тієї ділянки вони захопили і обгородили самовільно частину земельної ділянки, яка знаходиться у комунальній власності”, – розповідає директор департаменту містобудування Орест Кошик.

Минулого тижня виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради прийняв рішення про скасування паспортів та демонтаж огорожі. Займатиметься цим Муніципальна інспекція з благоустрою.

“Рішення вступило в законну силу, і цього тижня огорожу буде демонтовано. Ще минулого тижня їм дали припис. Та поки що вони не відреагували на нього. Тому будуть змушені демонтовувати паркан примусово”, – коментує директор департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайло Смушак.

В мерії кажуть, будівництвом займається компанія “Цитадель”, та в самій фірмі свою причетність до будівельних робіт категорично заперечують. Кажуть, по жодні дозволи до мерії не зверталися.

На самій огорожі теж немає жодної інформації про роботи, що ведуться.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.