Соціум

Франківськ виграв конкурс на впровадження концепції Smart City

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Івано-Франківськ виграв конкурс та буде реалізовувати проект “Впровадження інноваційних та безпечних для клімату рішень концепції Smart City в галузі інфраструктури, мобільності та енергоефективності в містах України”.

Сьогодні підписано меморандум між представниками “Фонду Фрідріха Науманна за Свободу”, ГО “Struktura” та міською радою.

Конкурсну заявку на участь Івано-Франківська подав депутат міської ради Андрій Грималюк. Серед кількох десятків українських міст обрали чотири. Одне з них – Івано-Франківськ, інформує сайт міського голови Руслана Марцінківа.

Проект має на меті допомогти місту виробити комплекс місцевих рішень щодо запровадження Smart City. Вже є попередня домовленість, що на цьому етапі будуть забезпечувати промоційну кампанію впровадження електронного квитка в місті.

Вже в лютому відбудеться перша зустріч з європейськими експертами, які поділяться європейським досвідом впровадження системи Smart City.

Нагадаємо, Івано-Франківськ є лідером серед українських міст із запровадження проектів у сфері електронного самоврядування. Зараз таких є 52, вони охоплюють абсолютно різні галузі: освіта, культура, туризм, адміністративні послуги тощо.

Крім того, на платформі smartcity.mvk.if.ua кожен франківець може запропонувати свій проект для реалізації у системі “розумне місто”, заповнивши просту електронну форму.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.