Соціум

Франківцям пропонують садити дерева з нагоди одруження, народження дитини чи ювілею

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
В Івано-Франківську розпочинають реалізацію програми «Пам’ятне дерево».

Про це повідомив директор Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради Михайло Смушак, пише “Репортер“.

 «У 2019 році, кожен мешканець Івано-Франківська буде мати можливість долучитися до процесу озеленення міста та висадити дерево з нагоди визначної події в своєму житті: одруження, народження дітей, ювілеїв тощо», – повідомив Смушак.

Висаджувати дерева можна буде в парку Шевченка, на міському озері, в сквері «Первоцвіт» та в парку на вулиці Молодіжний. Однак, до дерев будуть певні вимоги: висота: 2,5 – 3,5 м, штамб: 2,0 м, обхват стовбура: 20-25 см, діаметр крони: 1,0-1,2 м. Щодо порід, то це може бути: платан, тюльпанове дерево, дуб червоний, клен Фрімана, клен Друмонді, клен ясенелистий Фламінго, слива Пісарді, сакура.

Посадка дерев відбуватиметься навесні – з 1 березня по 30 квітня та восени – з 1 жовтня по 30 листопада. Мешканці, які матимуть бажання посадити пам’ятне дерево будуть звертатися безпосереднього до департаменту із заявою, у якій зазначатимуть подію, до якої приурочена висадка дерев, місце посадки, породу дерева та дату посадки.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.