Соціум Фото

Франківці пікетують міську раду через забудову СБУ (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
“Залиште дітям сквер”, – під таким гаслом біля адмінбудівлі розпочався протест мешканців Пасічної.

У четвер, 5 липня, обурені мешканці зібралися біля ОДА, аби підтримати своїх представників на переговорах, пише “Репортер

Нагадаємо, ще у червні мешканці вулиць Тролейбусна-Хіміків забили на сполох, бо на зеленій зоні, де планувався север, розпочато будівництво десятиповерхівок.

Як виявилося, цю ділянку ще 10 років тому передали на користування СБУ. Тоді міський голова пообіцяв, що створять спеціальну комісію для вирішення цього питання. А забудовник завірив, що призупинить роботу до 16 липня.

Однак вже 3 липня територію почали обгороджувати парканом. Тоді мешканці перекрили дорогу на Целевича. Після цього міська влада вирішила провести переговори.

Переговори розпочалися 5 липня у мерії. Зібралися представники влади, забудовників, замовника та мешканців.

“Прошу передати ваші плани стороні забудовника”, – каже заступник мера Олексій Кайда.

“Наша пропозиція – змінити призначення ділянки, і знайти іншу ділянку для будівництва “, – відповів представник від мешканців Захар Голей.

За словами Олексія Кайди, забудовник не може вийти за межі ділянки. Її, рішенням КМУ, передали на довгострокове користування для СБУ.

СБУ відмовлятися від будови не намірені, мешканці запевняють, що теж не відступлять. Представники присутніх сторін намагалися дійти до компромісу за рахунок планування міні-скверу при будівництві.

У результаті Олексій Кайда пообіцяв пошукати нову ділянку для будівництва, підготувати лист до КМУ щодо принятого рішення, виїхати з представниками влади на місце будівництва та призупинити підготовчі роботи до наступної зустрічі.

“Якщо нічого не зміниться, ми будемо продовжувати протестувати, перекривали дорогого і робити все, щоб не залишити це питання без уваги”,- сказала представниця громади Тетяна Башурина.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.