Соціум

Добровільне медичне страхування в Україні

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

На жаль, ніхто не застрахований від можливих проблем зі здоров’ям. Як показує практика, стаються вони саме тоді, коли ми зовсім цього не чекаємо. Особливо часто різні неприємні речі, пов’язані з ризиком для здоров’я, трапляються на роботі. Як бути в такій ситуації? Враховуючи що вартість ліків зараз дуже велика. В таких випадках на допомогу приходить медичне страхування.

Що таке добровільне медичне страхування?

Добровільне медичне страхування є одним з видів особистого страхування. Таке страхування полягає в отриманні необхідної медичної допомоги і компенсації витрат на купівлю потрібних ліків.

Добровільне медичне страхування буває двох видів: індивідуальне та колективне. В першому випадку страхувальниками виступають окремі громадяни, які за рахунок власних коштів укладають договір про страхування. При умові колективного страхування страхувальниками є підприємства, які страхують своїх працівників за рахунок їх коштів.

Де в Україні придбати страховий поліс?

Як говорить стара добра латинська мудрість : «Попереджений – значить озброєний». Це зовсім не означає що ми повинні програмувати себе на негатив. Але на щастя у кожного сьогодні є можливість подбати про свій спокій, будучи впевненими в завтрашньому дні. Якщо ви вирішили захистити своє здоров’я шляхом страхування, то не завадить обрати надійну страхову компанію з хорошою репутацією. Страхова компанія Універсальна подбає не лише про ваше здоров’я, але й про майно, активи та бізнес, поки ви спокійно займатиметесь своїми справами. Маючи багаторічний досвід роботи та високі рейтинги фінансової надійності, страхова компанія Універсальна успішно надає послуги приватним та корпоративним клієнтам.

На сайті компанії universalna.com ви можете придбати страховий поліс, а також активізувати свої страхові продукти. Для надання додаткової інформації є можливість проконсультуватись з менеджером, який здійснить необхідну професійну підтримку.

Переваги добровільного медичного страхування

Обираючи варіант добровільного медичного страхування ви завжди можете розраховувати якісні медичні послуги за доступною ціною, враховуючи усі можливі індивідуальні потреби. А програма добровільного медичного страхування побудована дуже зручно, з можливістю коригування та зміни в будьякий потрібний момент.

Comments are closed.