Соціум

До Камеруну депортують двох чоловіків, які навчалися у Франківську

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
З України до Камеруну висилають двох громадян цієї держави.

Вони навчалися у Івано-Франківську, отримали дипломи про вищу освіту, але не виїхали за межі України у визначений період, повідомляє обласне управління міграційної служби.

31-річний і 32-річний чоловіки покидають Україну всупереч своїй волі, оскільки в їхні плани втрутилися працівники міграційної служби.

“Недавні студенти з Камеруну порушили українське міграційне законодавство, не виїхавши після навчання за межі України у визначений для цього період, – йдеться у повідомленні. – А відтак за позовом УДМС України в Івано-Франківській області адміністративний суд постановив примусово видворити цих осіб з України з забороною про в’їзд на 5 років”.

Найближчої суботи працівники міграційної служби мають забезпечити виконання судового рішення, доправивши  камерунців до летовища для їх відправлення додому.

Упродовж березня-початку квітня внаслідок проведення профілактичних заходів під умовною назвою «Мігрант» на території Прикарпаття виявлено 90 порушників законодавства про правовий статус іноземців, зокрема 38 осіб – класичних за визначенням нелегальних мігрантів. Тобто тих, які порушили термін перебування в Україні, окремі проживали за підробленими документами, ще інші ухилялися від виконання рішення суду про примусове повернення на свою батьківщину.

Найчастіше йдеться про громадян Нігеріі, Камеруну, Індіі, Пакистану, Азербайджану, Грузії, пишуть міграційники. Таким чином стосовно 16 іноземців прийнято рішення про заборону подальшого в’їзду на територію України. Крім того, за вчинення адміністративних правопорушень громадяни-іноземці сплатили штрафи на загальну суму 110 тис грн.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.

Comments are closed.