Соціум

Чорний лелека з Галицького нацпарку зимує у Греції

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
2 січня самку чорного лелеки з українським кільцем помітили у Греції на острові Лесбос.

Птах прилетів з Центру реабілітації диких тварин Галицького НПП.

Цей птах народився у 2017 році в Київському зоологічному парку загальнодержавного значення, в рамках програми розведення чорного лелеки в неволі.

У 2018 році, разом із двома іншими, лелека був переданий до Центру реабілітації диких тварин Галицького НПП, де впродовж півтора місяця їх навчали самостійно харчуватися.

На початку серпня птахи були закільцьовані і випущені на річку Лімниця у Галицькому НПП. Один птах повернувся до реабілітаційного центру, а про долю двох інших нам нічого не було відомо до сьогодні.

Читайте також: Як у Галичі лелеки зимують (ВІДЕО)

Те що ця самка дісталася Греції, беззаперечно свідчить про те, що чорні лелеки розведені у неволі і правильно підготовлені до дикого життя мають дуже великі шанси успішно здійснити міграцію.

“Ми дуже сподіваємося на їхнє повернення додому через кілька років на гніздування, – йдеться в повідомленні State Museum of Natural History у Facebook. – Ця історія стала можливою завдяки високому професіоналізму і ентузіазму наших колег-орнітологів Олександра Панчука, наукового співробітника Київського зоопарку і заступника директора з наукової роботи Галицького НПП Володимира Бучка. Вітаємо колег і радіємо разом із ними”.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.