Соціум

Центрів обслуговування клієнтів від Регіональної газової компанії стало вдвічі більше

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У 2018 році Регіональна газова компанія (РГК) відкрила 31 новий Центр обслуговування клієнтів. Тепер їх 62.

Інноваційні Центри обслуговування клієнтів працюють у великих містах і районних центрах всіх 16 областей, де представлена ​​група компаній РГК. Наразі стартував наступний етап – в невеликих містах і віддалених районах в 2019 році до відкриття готуються ще приблизно 50 Центрів обслуговування, для того, щоб послуги для всіх клієнтів стали доступнішими.

У 2018 році Центри обслуговування клієнтів під брендом РГК опрацювали понад 7 млн ​​звернень споживачів газу. У центрах є зони консультацій і місць для самостійної роботи з цифровими інструментами, простори для очікування, розраховані також для клієнтів з дітьми та людей з особливими потребами.

Новий підхід до зонування приміщень та інноваційні сервіси дозволяє відвідувачам ЦОК швидко і комфортно оформити документи для підключення газу, повірки та встановлення лічильників, отримати кваліфіковані консультації з інших газових питань.

Для самостійної роботи клієнтів з онлайн-продуктами РГК в Центрах є планшети, ноутбуки і термінали з touch screen моніторами, а також платіжні термінали. У той же час відвідувачі Центрів можуть користуватися онлайн-сервісами на своїх смартфонах і планшетах, скориставшись WI-FI доступом.

«Центри роблять спілкування з газовими компаніями не тільки ефективним, але і зручним і швидким. Цивілізований сервіс стає доступним все більшому колу клієнтів у міру розширення мережі наших Центрів обслуговування. У наших планах довести їх кількість до 110 вже в цьому році», – каже Андрій Коноз, директор компанії «РГК Контакт-центр», яка займається розвитком сервісів для споживачів газу.

Нагадаємо, Регіональна Газова Компанія – сервісна компанія, що надає послуги з фінансового, юридичного, технологічного консалтингу. Клієнтами компанії є постачальники газу в 16 регіонах країни, а також 19 газорозподільних компаній. На обслуговуванні в неї перебуває понад 200 тис. км газопроводів і 8 млн побутових споживачів газу.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.

Comments are closed.