Соціум Фото

Близько сотні франківців визначали “Ціну свободи” в тематичній квест-грі (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У суботу, 28 липня у Франківську відбулась квест-гра “Ціна свободи”, створена щоб протидіяти торгівлі людьми. За словами організаторів, 48% населення Прикарпаття є уразливими до торгівлі людьми.

Пограти і дізнатися щось нове прийшло близько сотні людей. Серед них були і представники патрульних поліцейських, і ювенальної превенції.

Квест-гра складався з трьох частин-відеоісторій: про дівчину, яка потрапила у сексуальне рабство, жінку, яка була в трудовому рабстві та літнього чоловіка, якого змусили жебракувати. Умовою пройдення завдання було знайти інформацію про цих людей і знайти вихід із скрутної ситуації.

Учасникам гри роздали кольорові значки “Проти рабства”, рандомно поділивши їх на команди за кольорами. Всього було 10 команд. Після цього пояснили правила і три перші команди стартували.

Спочатку учасникам показували першу частину відео, там жертва торгівлі розповідала початок своєї історії, вкінці була підказка – де шукати наступну локацію. Команди бігали містом, шукали точки, дзвонили за знайденими телефонами, лізли на ратушу, зустрічалися з акторами. Довелося викликати поліцейську (одна з умов квесту), аби затримати “небезпечного злочинця”, роль якого грав актор. У локації в палаці Потоцьких треба було знайти і звільнити дівчинку, зв’язану кайданами. Всі команди впоралися з завданнями і завершили квест за кавою і обговоренням власних помилок і курйозів під час гри.

Квест сподобався всім, а найголовніше – учасники в ігровій формі дізналися, як не потрапити в руки торговців людьми і до кого звернутися у скрутній ситуації за кордоном.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.