Відео Соціум

21 лютого в Івано-Франківську перевірятимуть системи оповіщення (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У четвер, 21 лютого, о 14:00 в Івано-Франківську лунатимуть сигнали тривоги.

Начальник міського управління з питань надзвичайних ситуацій Ігор Влізло каже, якщо ви чуєте такий сигнал, вмикайте місцеве радіо чи телебачення. Там вас повідомляють про можливу небезпеку.

Однак наразі, запевняє чиновник, хвилюватись не варто. Адже це планова перевірка системи сповіщення. Її проводять двічі на місяць, аби впевнитись, що у випадку надзвичайної ситуації люди знатимуть що робити.

 «Наша держава знаходиться у стані гібридної війни з Росією, – каже начальник міського управління з питань надзвичайних ситуацій Ігор Влізло. – Тому наше населення має бути правильно і вчасно інформоване про ті чи інші події. По-перше мова йде не тільки про надзвичайні ситуації техногенного чи природного характеру, а й про надзвичайні ситуації терорестичного характеру».

Тим не менш, у випадку реальної загрози, сховатись буде ніде. У місті, стверджує Ігор Влізло є близько півсотні бомбосховищ. З них придатні тільки 22. Але і ті розташовані на території великих підприємств та розраховані виключно робочий персонал. А от для звичайних мешканців спеціального прихистку немає. Тому для того, щоб хоч якось вирішити цю проблему, каже Влізло, вирішили використовувати для цих цілей звичайні підвали будинків.

Наразі у таких імпровізованих сховках можна розмістити близько 50 тисяч осіб. А це тільки чверть населення міста.

Відео каналу 402.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.