Соціум

12 підлітків з діабетом зійшли на Говерлу в рамках проекту “ДіаГоверла” (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
12 підлітків віком від 13 до 17 років, які мають діабет першого типу, успішно зійшли на Говерлу. Сходження відбулося у рамках проекту «ДіаГоверла».

Мандрівка в Карпати та сходження на Говерлу стала винагородою для переможців дев’ятого Конкурсу малюнка серед дітей з діабетом. Конкурс проводить компанія Санофі за підтримки Асоціації дитячих ендокринологів.

«ДіаГоверла» є важливою частиною реалізації нашої місії Empowering Life, адже саме через такі проекти ми можемо надавати підтримку пацієнтам та відповідати на їхні потреби, створювати для людей з діабетом такі можливості, щоб вони жили повноцінним життям та здійснювали свої мрії. Окрім того, ми, Санофі в Україні, прагнемо втілювати такі ініціативи, які б надихали та мотивували
суспільство дбати про своє здоров’я, ефективно контролювати захворювання та запобігати їх появі», – каже Гієм Граньє, директор Санофі в Україні.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я 422 мільйони людей у світі живуть з діабетом . В Україні офіційно зареєстровано майже 1,3 мільйона пацієнтів 2 , а ще втричі більше людей не знають про свою хворобу. У 2017 році було виявлено майже 104 000 нових випадків захворювання на діабет. Попри те, що захворювання є досить поширеним, населення  є недостатньо обізнаним про цю хворобу.

«Я вірю у кожного пацієнта з діабетом і не сумнівалася у тому, що усі діти успішно піднімуться на вершину, адже вони такі ж сміливі та відкриті для нового, як і інші молоді люди у їхньому віці, – каже Наталія Зелінська, голова Асоціації дитячих ендокринологів України. – Кількість дітей з цукровим діабетом щороку зростає, тому громадським організаціям та бізнесу потрібно підтримувати соціальні проекти, які дають цим дітям можливість вчитися контролювати захворювання, спілкуватися та обмінюватися досвідом. Я пишаюся активними підлітками з діабетом та висловлюю вдячність Санофі за втілення у життя таких чудових ініціатив, як «ДіаГоверла».

«Діабет – це таке захворювання, яке стимулює ретельно піклуватися про своє здоров’я, – каже Ольга Погрібняк, переможниця ІХ Конкурсу малюнка серед дітей з діабетом. – Так, мені потрібно постійно вимірювати рівень цукру в крові, робити ін’єкції інсуліну, але надзвичайно важливою умовою для ефективного контролю захворювання також є правильне харчування, фізична активність та здоровий спосіб життя. Саме дотримання цих правил допомогло мені підкорити Говерлу та довести, що діабет вершинам не завада!»

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.